Moda simowa Najlepsze dodatki do The Sims 3

Moda Simowa Najlepsze dodatki do The Sims3 -Tutaj znajdziecie dodatki,których nie ma na innych forach.Zapraszamy

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index 
  • » Po Zmroku 
  • » Pomoc 
  • » The sims 3 po zmroku - instalacja dodatka do the sims 3 (ISO )

#1 2011-05-04 14:03:47

Irina

Zbanowany

Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 11
Punktów :   

The sims 3 po zmroku - instalacja dodatka do the sims 3 (ISO )

Witam
Bardzo proszę o pomoc ...więc sciągnęłam dodatek the sims 3 po zmroku (the sims 3 po zmorku RELOADED.torrent ) coś takiego  no i tam nie ma zainstaluj czy autorun....są pliki i winrary a w środku iso ...cos takiego no i jak mam je zainstalowac w the sims 3? mam je po prostu skopiować do bin? czy co? prosze pomóżcie mi bo normalnie czekałam miesiąc az sie sciągnie XD

Offline

 

#2 2011-05-04 14:42:00

noobek

Zbanowany

Zarejestrowany: 2011-01-13
Posty: 29
Punktów :   

Re: The sims 3 po zmroku - instalacja dodatka do the sims 3 (ISO )

zgłosiłbym to ale  nie będe.. Ale ostatni raz!! czytnij regulamin
1. Rozpakuj na miejsce w którym masz ok 7 gb wolnego
2. Pobierz daemon tools (zakładam że nie masz) link: http://www.programs.pl/program,274,Daem … _Lite.html i naciśnij pobierz teraz.
3. uruchom ponownie komputer po instalacji daemon tools
4: Zaczynamy zabawe z daemon toolsem:
4.1 nacisnij prawym na ikonke na pasku zadan
4.2 najedź na: napędy wirtualne następnie nacisnij add scsi virtual drive (potrwa to chwile)
4.3 najedź na: napędy wirtualne i najedż na urządzenie 0 po czym nacisnij zamontuj obraz i naciskasz plik pobrany w twoim przypadku najprawdpodbniej ts3latenight.iso (moze byc inna nazwa)
4.4 Zainstaluj z kluczem gry niepodam go ponieważ podając ci go moge zostac zgloszny za naruszenie prawa autorskich.
4.5 Zainstalowane?

Jeżeli tak i gra się podoba kup na oryginalny klucz licencyjny
enjoy


P.s for admin: Nie dawajcie jej ostrzeżeń gdyż jeżeli kupi oryginalny klucz licencyjny nie będzie już piratem. Z całym szacunkiem powinienem byc już z tego forum usunięty ponieważ posiadam 4 dodatki i oryginał (pirackie!!) lecz mam oryginalne klucze kupione na allegro rzez co nie jestem piratem.


Sygnatura do wywalenia / Pink

Offline

 

#3 2011-05-04 15:29:52

Irina

Zbanowany

Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 11
Punktów :   

Re: The sims 3 po zmroku - instalacja dodatka do the sims 3 (ISO )

Dziękuje ci bardzo to mi pomoże Mam ostatni problem  prosze pomózcie...po tym już wcale nie bede pisała takich rzeczy xD

Mam taki problem...sciągnełam the sims 3 po zmorku na tym komputerze i potem nagrałam te pliki na płyte bo inaczej nie mogłam przenieść z komputera na komputer (laptop)
No i na laptopie mam the sims 3...
Tu jest strona skąd to sciągnełam http://www.bitnova.info/torrent/e44d2944...4#comments

....Pomóżcie.... Kompletnie już mi sie wszystko pomieszało... czytałam na innych stronach ale to mi nie pomogło...tylko pomieszało.... Tu na kompie wypakowywuje sie a tam na laptopie...wyskakuje BŁĄD DANYCH CRC...oszaleje ....
Read error in the file E:The sims3 Late night -Reloaded/rld-s3e3.r20 ...

Offline

 

#4 2011-05-04 18:21:48

noobek

Zbanowany

Zarejestrowany: 2011-01-13
Posty: 29
Punktów :   

Re: The sims 3 po zmroku - instalacja dodatka do the sims 3 (ISO )

pbierz jeszcze raz part 20 bo z błędem się pobrał

Narażarzam się w ten sposób na bana ale chcę ci pomóc


Sygnatura do wywalenia / Pink

Offline

 

#5 2011-05-04 18:39:08

 Isildur

http://img24.imageshack.us/img24/9659/administratornh.png

6904659
Skąd: Jelenia Góra
Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 198
Punktów :   
WWW

Re: The sims 3 po zmroku - instalacja dodatka do the sims 3 (ISO )

Irina napisał:

Witam
Bardzo proszę o pomoc ...więc sciągnęłam dodatek the sims 3 po zmroku (the sims 3 po zmorku RELOADED.torrent ) coś takiego  no i tam nie ma zainstaluj czy autorun....są pliki i winrary a w środku iso ...cos takiego no i jak mam je zainstalowac w the sims 3? mam je po prostu skopiować do bin? czy co? prosze pomóżcie mi bo normalnie czekałam miesiąc az sie sciągnie XD

A czytałaś regulamin?
Za piractwo BAN.


"Nie każde złoto jasno błyszczy, Nie każdy błądzi, kto wędruje, Nie każdą siłę starość zniszczy. Korzeni w głębi lód nie skuje, Z popiołów strzelą znów ogniska, I mrok rozświetlą błyskawice. Złamany miecz swą moc odzyska, Król tułacz wróci na stolicę."

Offline

 

#6 2011-05-04 18:49:41

 Isildur

http://img24.imageshack.us/img24/9659/administratornh.png

6904659
Skąd: Jelenia Góra
Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 198
Punktów :   
WWW

Re: The sims 3 po zmroku - instalacja dodatka do the sims 3 (ISO )

noobek napisał:

pbierz jeszcze raz part 20 bo z błędem się pobrał

Narażarzam się w ten sposób na bana ale chcę ci pomóc

Ostrzeżenie - Startowałeś w naborze na Moderatora więc skreślam Ciebie z kandydatów. Ostatnie ostrzeżenie, bo łamiesz prawo tak samo jak koleżanka.


"Nie każde złoto jasno błyszczy, Nie każdy błądzi, kto wędruje, Nie każdą siłę starość zniszczy. Korzeni w głębi lód nie skuje, Z popiołów strzelą znów ogniska, I mrok rozświetlą błyskawice. Złamany miecz swą moc odzyska, Król tułacz wróci na stolicę."

Offline

 
  • Index 
  • » Po Zmroku 
  • » Pomoc 
  • » The sims 3 po zmroku - instalacja dodatka do the sims 3 (ISO )
.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa przegrywanie kaset vhs